O nás

V útulném prostředí nočního erotického klubu ANGEL najde každý muž „to své“ k dokonalé relaxaci. Vyber si milou dívku, která Ti bude ráda dělat společnost a starat se o Tvoje pohodlí. Uspokojíme Tvoji touhu po neobvyklých zážitcích.

Najdete u nás

• příjemné prostředí
  • whirlpool
  • vířivky
  • kulečník
  • bar
  • striptýz
  • prostory pro privátní párty
  • atraktivní ceny

A konečně je tu také bohatá nabídka našeho baru, kde se můžete zchladit ledovým koktejlem nebo sklenkou sektu - protože noci v ANGELU jsou dlouhé a horké!

Nechej se okouzlit krásnými dívkami, které Ti rádi budou dělat společnost a postarají se o Tvoje pohodlí. Zapomeň na svoje všední starosti! Pobav se společně s námi, navštiv náš bar, kde se můžeš zchladit pivem, ledovým koktejlem či sklenkou sektu - protože noci v Angelu jsou dlouhé a horké! :-)

Čeká tu na tebe 8 krásných, komfortních pokojů. Navíc je tu pro Vás připraven luxusní pokoj s velkou, vířivou vanou, nabízející prostor s kulečníkem i pro skupinku přátel a dva pokoje.

Naplň svoji touhu! Budeme Tě hýčkat a Ty si splníš každé tajné přání! Naprosto se přizpůsobíme Tvé fantazii..

Night club ANGEL Brno je ráj a peklo na zemi zároveň :-) Přes to všechno je náš klub jedním z cenově nejdostupnějších podniků tohoto druhu …

Neváhej a zamiřte do Brna, moravské metropole, splnit si ty nejintimnější sny.

Čeká na Tě večer v luxusním prostředí, kde vládne pohodová, rodinná atmosféra. Místo téměř dokonalé, kde Tě společnost sexy dívek spolu s exkluzivním prostředím dostane natolik, že se Ti nebude chtít odejít.

Těšíme se na Tvoji návštěvu!

Night club Angel Brno