Night Club Brno - O nás

NIGHT CLUB BRNO - ANGEL

V útulném prostředí nočního erotického klubu ANGEL najde každý muž „to své“ k dokonalé relaxaci. Vyber si milou dívku, která Ti bude ráda dělat společnost a starat se o Tvoje pohodlí. Uspokojíme Tvoji touhu po neobvyklých zážitcích.

Angel-devil

Najdete u nás:

• příjemné prostředí
  • whirlpool
  • výřivky
  • kulečník
  • bar
  • striptýz
  • prostory pro privátní party
  • atraktivní ceny
  • moderní pokoje
  • a v neposlední řadě krásné dívky :-)

A konečně je tu také bohatá nabídka našeho baru, kde se můžete zchladit ledovým koktejlem nebo sklenkou sektu - protože noci v ANGELU jsou dlouhé a horké!

Nechej se okouzlit krásnými dívkami, které Ti rádi budou dělat společnost a postarají se o Tvoje pohodlí. Zapomeň na svoje všední starosti! Pobav se společně s námi, navštiv náš bar, kde se můžeš zchladit pivem, ledovým koktejlem či sklenkou sektu - protože noci v Angelu jsou dlouhé a horké! :-)

Čeká tu na tebe 8 krásných, komfortních pokojů. Navíc je tu pro Vás připraven luxusní pokoj s velkou, vířivou vanou, nabízející prostor s kulečníkem i pro skupinku přátel a dva pokoje.

Naplň svoji touhu!
Budeme Tě hýčkat a Ty si splníš každé tajné přání! Naprosto se přizpůsobíme Tvé fantazii..

Night club ANGEL Brno je ráj a peklo na zemi zároveň :-)
Přes to všechno je náš klub jedním z cenově nejdostupnějších podniků tohoto druhu …

Neváhej a zamiřte do Brna, moravské metropole, splnit si ty nejintimnější sny.

Čeká na Tě večer v luxusním prostředí, kde vládne pohodová, rodinná atmosféra. Místo téměř dokonalé, kde Tě společnost sexy dívek spolu s exkluzivním prostředím dostane natolik, že se Ti nebude chtít odejít.

Těšíme se na Tvoji návštěvu!

Night club Angel Brno

Night Club Angel

Noční podnik, který Vás nezklame!

Štursova 51
616 00 00 Brno - Komín
Night club:

info@clubangel.cz

Provozní doba:
Po-Čt 20:30 - 5:00
Pá-So 20:30 - 6:00
Ne 20:30 - 5:00

Naše TAXI

TAXI BUS 7+1
tel.: +420 773 666 959 (CZ, DE)

Kam v Brně

Facebook  Jsme na facebooku!
Staňte se našimi fanoušky! Navštivte nás na Facebooku a dozvíte se tak z první ruky o novinkách, akcích nebo případných fanouškovských výhodách.